TOindir.com – Ücretsiz Program İndir ve Oyunlar

PES 2013 Türkiye Ligi Yaması

Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 13.3 MB
Üretici : PES 2013
Güncelleme : 2 sene önce
İşletim Sistemi : Windows (Hepsi)
İndirme İşlemi Başlatılıyor..
İndirme başlamaz ise buraya tıklayın..

Pro Evolution Soccer 2013 oyununun orjinal olarak Türkiye Ligi’ni içermemesi Türk oyunseverleri üzmüştü. Ancak oyunun çıkış tarihinden kısa bir süre sonra Türk yapımcılar, Türkiye Ligi’ni oyuna dahil etmeyi başardılar. Tüm takımların gerçek oyuncuları, yüzleri, formaları, kadroları ve kendi sahalarını oyuna gerçekçi bir şekilde aktarmayı başardılar.

PES 2013 Türkiye Ligi Kadroları

Yazının içerisinde paylaşmış olduğumuz resimlerden oyun ile ilgili birazcıkta olsa fikir sahibi olabilirsiniz. Türkiye Ligi ve PTT 1. Lig’in dışında futbolseverlerin sıklıkla takım seçimi yapmak isteyeceği ligler arasında Almanya ve İngiltere Ligi gelmektedir. Bildiğiniz üzere PES ile İngiltere Futbol Federasyonu arasında yaşanan anlaşmazlık sorunları nedeniyle oyunda İngiltere Ligi’ndeki takımların gerçek isimlerini ve logolarını göremiyoruz. Ancak bu yamayla birlikte İngiltere Ligi gerçekçi bir hal almaktadır.

PES 2013 Türkiye Stadyumlar

Oyunun içerisinde bulunmayan Almanya Ligi ise yamanın bizlere sunduğu güzelliklerden olmaktadır. Tüm Alman takımlarının bulunduğu  Ligde, gerçek ortamda oynama şansı bulacaksınız.

Türkiye Ligi’ne dönücek olursak gerçek lig turnuvasında kupa düzenleyebilir, ligi tamamlayabilir ve şampiyonlar liginde mücadele edebilirsiniz.

PES 2013 Türkiye Ligi Yaması

PES 2013 Demo versiyonunda yaşanan görüntü bulanıklığı sorunu bu yamayla ortadan kalkmaktadır. Yapılan güncellemeler sayesinde PES 2013 Türkiye Ligi Yaması yüklemesi sonrasında görüntü daha netleşmiş olarak karşınıza çıkıyor.

Takımlar, kadrolar ve formalar dışında oyundaki çoğu ünlü oyuncunun yüzlerindeki düzeltmeler yapılmış ve daha gerçekçi olması sağlanmıştır. Türkiye Ligi’ndeki popüler oyuncuların yüzleri oyuna dahil edilerek oyundan alacağınız zevkin arttırılması başarıyla sonuçlanmıştır. Oyunu ücretsiz olarak indirdikten sonra yüklemesini yapabilirsiniz.

PES 2013 Türkiye Ligi Yaması

Etiketler: ,

Popüler Oyun Türkçe Yamaları Dosyaları

Son Yorumlar

  • Metin Alpay: oyunu indiriyorum ama indirme işlemi durduruldu diyor nasıl ...
  • ismett: arkadaslar benim sorunum yamayı ındırdım de yukleyemıyorum...
  • furkan: oyun inmiyor...
  • emre: oyun süper arabaları çok severim...
  • emir: abi turbobitten nasıl indiricem ki...

PES 2013 Türkiye Ligi Yaması Kullanıcı Yorumları

  1. furkan diyor ki:

    ziraat kupasına nasıl girilir?

Yorum Yaz